Kurz asertivity

ASERTIVITA

Míváte pocit, že děláte hodně pro druhé a nikdo Vám není vděčný? 

Připadá Vám neslušné nevyhovět požadavku druhého?

Trápí Vás pocity viny, když už odmítnete prosbu druhého?  

Jste nejistí, máte-li si o něco říct?

Dusíte v sobě, když Vám něco vadí? 

Dělá Vám potíže prosadit vlastní názory?
 

Přihlaste se na:

Kurz asertivního jednání

Naučíte se:

  •  Odolávat manipulativnímu chování,
  •   přijímat ocenění a oceňovat druhé,
  •   přijímat i podávat přiměřenou kritiku,
  •   prosazovat přiměřeně vlastní požadavky,
  •   říkat  ne bez pocitu viny.

Asertivita je komunikační dovednost,
která  nám dává více svobody.

Čeká vás:

malá skupina vedená dvěma  zkušenými lektory

trénink asertivních dovedností

rozbor konkrétních situací

individuální přístup

 

Intenzivní  víkendový kurz v rozsahu 18 hodin je rozložen do dvou dnů (sobota 9 -18hod., neděle 9 -18hod.)
Bude se konat v centru Brna na adrese Pellicova 8b, třetí patro. 

Cena kurzu je 5.400 Kč
 

Termín:    14. - 15. října 2024

(s přihlášením neváhejte, počet míst je omezen a velmi rychle se plní)

Kurz povedou Mgr. Jana Brzkovská a Mgr. Jiří Salvet
Hlásit se můžete na telefonním čísle:  777 348 269
či mailem: jsal.brno@gmail.com

 

Z hodnocení účastníků kurzu:

"Po tom, čo ste ma povzbudili v premýšľaní nad účasťou som bol pomerne skeptický. Prečo by sa kurz asertívnej komunikácie mal hodiť v živote práve mne? Keďže Vám ale plne dôverujem, rozhodol som sa kurzu zúčastniť.To som totiž ešte nevedel, že ide o jednu z esencií spokojného života. Nechápal som a nevedel som si predstaviť, že spôsobom, akým komunikujeme, definujeme vlastne v určitej miere vzťah k sebe samému.Vďaka kurzu sa snažím viac napojiť na samého seba. Viac sa počúvam, vnímam svoje potreby a uvedomujem si, že dať seba na prvé miesto neimplikuje vždy sebeckosť, teda negatívnu povahovú cřtu.A je toho omnoho viac. Množstvo emócií, ktoré vo mne rezonujú týdeň po a ešte dlho budú... ...ale tento mail nemá byť nutne o tom, čo som si z toho odniesol ja.Každopádne to súvisí s tým, čo mi na kurze pripadalo najlepšie. Boli to práve rôzne príbehy zo života, z vašich praxí. Rôzne zasadenia vzorcov správaní a komunikačných chýb do kontextu chýb/neduhov vo výchove, školstve, atp. Obecne povedané, nešlo len o vysvetlenie teórie a následne praktizovanie, ale "to okolo" tomu dodávalo tú správnú príchuť a práve vďaka tomu (minimálne u mňa) dochádzalo k uvedomeniu si dôležitosti jednotlivých častí kurzu. Dokázal by som Vás (oboch) počúvať hodiny a hodiny a učiť sa vďaka tomu bytiu. Priebeh kurzu mal všetko podstatné - príjemný "icebreaker" vo forme vzájomného predstavovania, vyváženosť praktických cvičení a dôležitej "teórie" a aj uvoľnený záver, kde si človek na sebe a aj pozorovaním druhých zosumarizoval jednotlivé aspekty asertívneho jednania. Záverom Vám obom ďakujem. Vďaku prejavujem za usmernenie v živote, ktoré ste mi prostredníctvom skvelého kurzu poskytli. Tibor"

"Váš kurz byl pro mě inspirací. Líbila se mi rovnováha mezi praktickými cvičeními a teorií. Zároveň byl i velmi relaxující. Matěj"

"Kurz je určitě přínosem, myslím, že pro každého. Vnesl mi do mysli určitý systém, který mi přináší větší klid. Taky jsem si uvědomil, že není dobré v sobě věci dusit a pokud se člověku něco nelíbí, hned se má ozvat. Z kurzu jsem si odnesl kromě hlavní linie spoustu detailů, které pozitivně ovlivňují mé myšlení a tím pádem život. Je taky super, že to přednášíte dva a ještě tak ideálně muž a žena. V mém případě to napomáhalo být skoro neustále soustředěný a tím pádem si odnést maximum. Takže ještě jednou děkuji, děláte skvělou práci. Miloš."

"Kurz mě velmi příjemně překvapil. Nečekal jsem, že budu schopný zvládat situace, které se pro mě ještě v pátek zdály neřešitelné. Díky, Adam."

"Díky za profesionální vedení kurzu, humor, spousty příkladů z praxe i praktická cvičení. Příjemné prostředí"

"Děkuji za váš čas, trpělivost, rady a nehodnotící, vstřícný přístup".

"Děkuji vám za pro mne VELMI přínosný kurz. Zjistila jsem, že jsem sama sobě dávala pocit viny v situacích, ve kterých jsem mohla bez studu použít asertivní chování. Líbí se mi váš přístup, líbí se mi interaktivita a možnost vše si vyzkoušet. Tak jsem si toho vzala nejvíc. Ilona".

"Oceňuji bezprostřední (neformální) přístup k účastníkům, vytvoření bezpečného prostředí. Oceňuji osobní přivítání a přípravu (občerstvení). Největší přínos pro mě mělo zkoušení rozhovorů za využití vlastních situací. Petra".

"Děkuji za vysokou profesionalitu a současně lidský přístup při vedení kurzu. Byl pro mě přehledný, zábavný, zajímavý, přiměli jste mě tak udržet stoprocentní pozornost po celou dobu. Myslím, že ještě ne dnes, ale za pár dnů se budu umět asertivitou řídit. Díky, Lenka".  

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení