Kurz komunikace v partnerství a blízkých vztazích

ZDRAVÁ KOMUNIKACE (NEJEN V BLÍZKÝCH VZTAZÍCH)

Záleží vám na tom, abyste si s partnerem v rozhovoru dobře porozuměli?

Máte pocit, že vás druhý někdy neslyší nebo nerozumí?

Chcete posílit své dovednosti a vědět, jak na to?

Souhlasíte s tím, že můžete zásadně ovlivnit, jestli s vámi ten druhý bude mluvit otevřeně či nikoliv?

Pak vám nabízíme náš kurz Zdravá komunikace (nejen v blízkých vztazích). Ten je zaměřen na vedení rozhovoru, který bude pro oba účastníky příjemný a současně bude směřovat k lepšímu pochopení, co nám chce druhý sdělit. Nezáleží příliš na tom, zda jde o partnerský, pracovní či jiný typ rozhovoru - všude chceme mít průběh rozhovoru víc pod kontrolou a dosáhnout porozumění.

V rámci kurzu se dozvíte něco o komunikačních technikách, které pak můžete mít kdykoliv k dispozici. Důraz klademe na jejich praktická procvičování.

Seminář vedou zkušení terapeuti a  lektoři komunikace Mgr. Jana Brzkovská a Mgr. Jiří Salvet, oba základní profesí psychoterapeuti. Možná už máte osobní zkušenost s jejich Kurzem asertivity (viz odkaz na těchto stránkách).

Kurz Zdravá komunikace (nejen v blízkých vztazích) trvá dva dny, v sobotu  od 9 do 18 hodin, v neděli od 9 do 16 hodin.
Bude se konat na adrese Pekařská 12, Brno. 
 

Cena kurzu je 4.200,- Kč.

Nejbližší termín: další běh kurzu se uskuteční o víkendu 19. - 20. října 2024. Doporučujeme se přihlásit s předstihem, počet účastníkůje omezen. 

Hlásit se můžete mailem na adrese: jsal.brno@gmail.com. Tam také můžete směřovat případné dotazy ke kurzu.

Jste srdečně vítáni, Jana Brzkovská a Jiří Salvet

Z hodnocení účastníků kurzu:
"Kurz předčil má očekávání. Mnohé mě překvapilo, dostala jsem konečně pomocnou ruku k tomu, jak si konverzaci užívat a ne se z ní stresovat."
"Kurz splnil moje očekávání. Prožitím praktických cvičení jsem si uvědomila probíraná témata. Již po prvním dnu jsem si mohla vyzkoušet "reagovat jinak" při rozhovoru se svým manželem. Byla jsem naslouchající a klidnější bez potřeby cpát do rozhovoru sebe a udělovat rady." 
"Kurz mě rozhodně obohatil, pomohl mi porozumět proč se co děje v komunikaci a co a jak dělat správně k fungující komunikaci. Výborných bylo hodně praktických cvičení na pochopení a osvědčení technik. Martina"
 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení