Psycholog Brno

Psychologické a psychoterapeutické poradenství - co můžete očekávat

Základními předpoklady kvalitní služby, kterou nabízím, jsou:

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP - bude s Vámi pracovat psychoterapeutka s vysokoškolským  psychologickým vzděláním, ukončeným akreditovaným psychoterapeutickým výcvikem, která se dále vzdělává, absolvuje supervizi,  účastní se odborných akcí, sama je lektorkou a supervizorkou začínajících psychoterapeutů.

KOMPETENCE, SPOLUPRÁCE - nevyhýbám se žádnému tématu či problému, který klient přinese. Mám zkušenosti s prací s širokým spektrem potíží, díky svým zkušenostem z předchozích zaměstnání také se specifickými problémy jako jsou drogové závislosti či domácí násilí. Pokud se stane, že je potřeba klienta odeslat k jinému odborníkovi (samozřejmě na základě vlastního přání), využívám sítě spolupracujících kolegů (psychiatrů, praktických i odborných lékařů, právníků) a organizací. 

ODBORNÉ ZÁZEMÍ -  svoji práci pravidelně konzultuji s kolegy psychoterapeuty  a zdokonaluji se vlastní supervizí. Využívám nadstandardních možností psychoterapeutických konzultací, rodinných konzultací s více terapeuty, práce s reflektujícím týmem. 

RESPEKT a  VSTŘÍCNOST - samozřejmostí je,  že klienty objednávám  na konkrétní čas a v ten se jim plně věnuji. Nestane se Vám tedy, že byste čekali dlouhé minuty v čekárně plné dalších lidí. Snažím se přizpůsobit Vašim časovým možnostem a potřebám, čekací doba na termín konzultace nebývá delší než jeden týden.  Vzhledem k mé vytíženosti jsou však období, kdy dočasně nové klienty nepřijímám. Informaci o aktuální vytíženosti naleznete v záložce Noví zájemci o psychoterapii.  Délka terapie i četnost setkání uzpůsobuji také Vašemu přání. Jsem připravená odpovídat na všechny otázky, které potřebujete vědět ještě než se rozhodnete. 

Jak konzultace probíhá?

Jak konzultace probíhá?

Nejdříve si telefonicky nebo e-mailem domluvíme termín prvního setkání. V případě akutní krize objednávám do dvou pracovních dnů. Po telefonu nemusíte sdělovat žádné podrobnosti, vše je už od počátku velmi diskrétní.

Poradna se nachází v budově, kde jsou další kanceláře a divadlo,  což je příjemné pro lidi, kteří si nepřejí, aby každý věděl, že jdou k psychologovi.

Po příchodu nečekáte, pokud jdete na sjednaný čas, ihned Vás zvu dál.

V prvním setkání se ptám na Vaše přání a očekávání, zjišťuji, jak Vám mohu pomoci a domlouváme se na konkrétní spolupráci a na cíli našich setkání.

Cíle se od sebe velmi liší - někdo má například jasno v tom, že se potřebuje rozhodnout a že mu k řešení stačí setřídit si myšlenky a spokojeně odchází po jednom setkání. 

Jiný přichází s nejasným pocitem, že potřebuje pomoc, ale teprve společně hledáme, jakou pomoc a čeho by se měla týkat. Naše setkávání pak může  trvat déle.

Někteří lidé přicházejí s konkrétním problémem nebo situací, která je aktuálně trápí. Když je problém vyřešen, přestanou  docházet a když se zase nějaká potíž vyskytne, vyhledají mne znovu.

Vše je možné a já Vaše přání plně respektuji.

Konzultace je možná také po Skypu.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení